Dámské kadeřnictví

Stříhání vlasů

V našem studiu Vám můžeme nabídnout klasické, moderní i extravagantní dámské střihy. Ochotně vyslechneme Vaše přání, poradíme jakou variantu střihu zvolit vzhledem k typu vašeho obličeje, struktuře a kvalitě vlasů. Poradíme Vám jak si můžete sama vlasy snadno a rychle upravit, doporučíme jaká vlasová kosmetika je vhodná pro Váš typ vlasů aby byly zdravé a krásné. Dále Vám můžeme nabídnout stříhání horkou břitvou – technologie, která umožňuje stříhání vlasů za pomocí tepelného efektu kdy se konec vlasu zataví, vlas dále nepodléhá destrukci (třepení,lámání) a lépe se po střihu regeneruje.

Barvení

Můžeme Vám nabídnout permanentní barvení, jemné tónování vlasů přelivy bez amoniaku, barvení technikou tón v tónu – jemné, přirozené probarvení vlasů.

Pracujeme s kvalitními barvami italské vlasové kosmetiky Artégo professional a Cotril professional. Tyto barvy se vyznačují šetrností k vlasům, stálostí odstínů a perfektním krytím šedivých vlasů. Vlasy získaji zdravější vzhled a více lesku díky pečujícím složkám které tyto barvy obsahují.

Melírování

Nabízíme melírování vlasů různými technikami od klasických jemných melírů, technice ombré, baleáže na volném vzduchu, nebo melírování bez amoniaku (Artégo No-Am white).

Ombre zesvětlení – Pro efekt ,,sluncem políbených“ vlasů. Technika, kdy je barva přirozeně odstupňovaná, vyznačuje se tmavou barvou u kořínků vlasů a postupně přechází do světlejšího tónu, po nejsvětlejší – konečky.

Baleáž (Balayage) – technika melírování vlasů, na rozdíl od melírů které se balí do alobalu, baleáž působí na volném vzduchu. Výhodou je přirozenost , odrosty jsou méně viditelné a nemusí se tak často dobarvovat jako u klasických melírů.

Melírování bez amoniaku – vhodné pro jemné a zcitlivělé vlasy

Trvalá a objemová ondulace

Provádíme jak klasickou trvalou ondulaci, tak i dočasnou objemovou ondulaci značky Artégo professional, vhodnou pro polodlouhé jemné vlasy kterým je potřeba dodat objem a tvar.

Při objemové ondulaci nevzniká linie rovného odrostu, ale vlny se postupem času povolují. Tato objemová ondulace je ve formě pěny, která působí na vlasy velmi šetrně, neobsahuje amoniak ani Thioglykolát. Výsledkem jsou měkké, přirozené vlny a účes který je plný objemu.

Regenerace a péče o vlasy

Dbáme na to, aby Vaše vlasy byly především zdravé, lesklé a hebké na dotek . Nabízíme regenerační zábaly přesně na míru Vašim vlasům, za působení parní ionizační lázně, která výrazně zefektňuje a zkracuje čas ošetřovacích kůr. Pomocí této parní lázně pojmou vlasy až 2x více učinných látek.

Artégo Dream Repair – rekonstrukce vlasů keratinem

Intenzivní ošetření pro poškozené a suché vlasy. Navrací vlasům zdravý vzhled, pevnost, lesk a hebkost. Eliminuje statickou elektřinu - příčinu krepatění vlasů. Hloubkově regeneruje vlasy a předchází jejich dalšímu poškození.

Narozdíl od brazilského keratinu Artégo Dream Repair keratin nemá narovnávací účinky na vlasy. Složení je na přírodní bázi bez toxického formaldehydu.

Previa Keratin & Collagen Hair Filler System

regenerační péče pro poškozené a lámavé vlasy

Keratin & Collagen Hair Filler System je intenzivní řada pro obnovu vlasů podle inovativní technologie výplně.

Léčí strukturu poškozených vlasů, doplňuje proteiny a hydratuje. Složení na bázi keratinu a kolagenu působí do hloubky i na povrchu s účinkem vyplnění a uzavření vlasu. Vlasy jsou zahuštěné, pevnější a odolnější vůči vnějším vlivům. Získáte znovu zdravé, silné, hedvábné a lesklé vlasy.

- restrukturalizuje vlasy zevnitř ven
- dodává lesk, sílu, pružnost a hebkost
- chrání před agresivním působením atmosférických vlivů, vlhkostí, eliminuje krepatost

Okamžitý efekt: Výsledky jsou viditelné po první aplikaci.
Rychlá aplikace: Procedura vyžaduje pouze 15 minut.

Ultrazvuková žehlička na vlasy – rychlé a účinné ošetření vlasů

Tato „studená“ žehlička na vlasy využívá převratnou technologii ultrazvuku kombinovaného s infračerveným zářením. Využívá se k intenznivní regeneraci vlasů s okamžitě viditelným výsledkem. Ultrazvuková žehlička spolu s vhodně vybranými ošetřujícími produkty zajistí hloubkovou hydrataci a výživu vlasů, vlas se zacelí a zůstává lesklý se zdravým vzhledem.

Účinky:
- maximalizuje výživu ve vlasech
- maximalizuje rekonstrukci poškozených vlasů
- omlazuje a vyživuje vlasy
- uhladí, zjemní vlasy, dodá jim elasticitu
- vytváří zdravé a lesklé vlasy
- zbavuje vlas nadměrné suchosti a statické elektřiny - hlavní příčiny krepatení vlasů

samotné ošetření trvá asi 15 - 20 minut
okamžitě viditelné zlepšení stavu vlasů
vhodné pro všechny typy vlasů
žehlička není určena pro vyhlazení ( žehlení ) struktury vlasů

Společenské a svatební účesy

Vytvoříme účes dle vašich představ, nebo Vám pomůžeme zvolit ten správný účes s ohledem na společenskou událost, které se účastníte.

Svatebnímu účesu předchází konzultace se zkouškou, kdy se s domluvíme jak by měl účes vypadat, aby seděl k tvaru obličeje, doladil svatební šaty, doplňky, líčení a aby tak vznikl harmonický celek. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných vlasových ozdob. Zkouška účesu je v započítána v ceně, kdy se polovina ceny platí při již zkoušce.Zpět